Firma IMED consulting, s.r.o. vznikla 23. 2. 2005. Sme výhradný distribútor magnetoterapie IMED od slovenského výrobcu KOHOMA spol. s r.o. pre Slovenskú Republiku.

Vyšetrujeme a diagnostikujeme výsledky zdravotného stavu na najmodernejšom diagnostickom biorezonančnom prístroji L. I. F. E. systém Quantum II.

Do cieľa, ktorý nám umožňuje pomáhať druhým sme prišli vytrvalosťou a neustálou prácou na sebe . Naša cesta životom, ktorou sme kráčali nebola jednoduchá. Ťažšou cestou, nám naše uvedomenie a pochopenie princípu života umožnilo veci vidieť trošku z inej perspektívy. Oblasť v ktorej poskytujeme službu a pomoc druhým sme si nevybrali náhodne. Bolo to smerované už od začiatku k tomuto cieľu. Možností je veľmi veľa a každého schopnosti majú individuálny smer. Dlhoročná práca na sebe a na svojich schopnostiach a znalostiach nám umožňuje teraz vykonávať službu druhým najlepšie ako vieme. Taktiež sme za to, že každá činnosť, ktorú vykonáva človek, nie len ako zárobkovú, ale hlavne ako službu a pomoc druhému, a nájde v nej seba, je tou najhodnotnejšou. Vieme, ako veľmi vie zdravotný stav ovplyvniť myslenie, konanie a celkové bytie človeka. Zdravie je pilier, ktorý nás buď podrží a bude nám oporou, alebo nás vie stiahnuť do stavu úzkosti, žiaľu, stresu a obáv. Naším poslaním, ktoré sme prijali vďačne, je pomôcť diagnostikovať a liečiť chorobu včas, kým neprerastie do stavu, že nás sama stiahne smerom dole. Ak už človek nerieši sám seba a svoje zdravie tak na čom stavia svoju existenciu? Stavať sa dá na čomkoľvek, len čas vám vie ukázať či to, na čom ste stavali bolo to, čomu sa hovorí základ všetkého a to je ZDRAVIE.

Sme tu pre každého, ktorý si uvedomuje túto skutočnosť a chce pomôcť sám sebe, aby viedol plnohodnotný život. A taktiež pre tých , ktorý chcú predchádzať ochoreniam a venujú pozornosť svojmu ZDRAVIU.

Osobitý prístup je u nás prirodzenosťou. Keďže ako ľudia sme rozmanitý a každá bytosť je jedinečná aj prístup ku každému máme osobitý.

Ak sa rozhodnete čokoľvek spraviť pre svoje zdravie a tým aj pre seba. Ste na začiatku najlepšej cesty akou môžete v živote kráčať.

IMED consulting